Фахівцями ДП «Миколаївстандартметрологія» проведено семінар на тему: «Сучасний стан та перспективи розвитку системи технічного регулювання. Вимоги Технічних регламентів щодо фасованих товарів. Зміни законодавства в сфері стандартизації, метрології"

 

         22 листопада 2017 року фахівцями ДП «Миколаївстандартметрологія» у приміщені Миколаївського національного аграрного університету (МНАУ) проведено семінар на тему: «Сучасний стан та перспективи розвитку системи технічного регулювання. Вимоги Технічних регламентів щодо фасованих товарів. Зміни законодавства в сфері стандартизації, метрології та сертифікації» за участю провідних фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

       Головною метою заходу було доведення до вітчизняних виробників змін в законодавстві України, які відбуваються у сфері технічного регулювання та надання консультативно-методичної допомоги щодо забезпечення на підприємствах дотримання вимог Технічних регламентів.    

 

Робочий момент семінару

 

         В роботі семінару прийняли участь представники підприємств харчової промисловості Миколаївського регіону: ПАТ «Коблево», ПАТ «Первомайський МКК», ТОВ «Кровоозерська харчосмакова фабрика», ТОВ «Миколаїврибпром», ТОВ«Миколаївський коньячний завод», ТОВ "НПК АМАРАНТ", ТОВ «Миколаївський хлібзавод № 1», ФОП Зима Н.Л., ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані», а також працівники ДП «Миколаївстандартметрологія» та викладачі МНАУ.

 

Виступ заступника директора з метрології ДП «Миколаївстандартметрологія» Шевцова Ю.О.

 

     Розпочав семінар заступник директора з метрології ДП «Миколаївстандартметрологія» Шевцов Юрій Олександрович, виступивши із привітальним словом та побажавши учасникам плідної роботи.

       Під час семінару Юрій Олександрович ознайомив учасників заходу з вимогами Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та змінами в українському законодавстві у сфері технічного регулювання.

 

Виступ заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Циган І.М.

            Заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Циган Ірина Миколаївна ознайомила присутніх із повноваженнями  Держпродспоживслужби в частині ринкового та метрологічного нагляду.

 

Виступ заступника керівника Органу з оцінки відповідності ДП «Миколаївстандартметрологія" Тишкевич В.В.

        Виступ заступника керівника Органу з оцінки відповідності ДП «Миколаївстандартметрологія" Тишкевич Вікторії Вікторівни був присвячений вимогам Технічного регламенту щодо деяких товарів, які фасують за масою та об’ємом у готову упаковку, Технічного регламент щодо пляшок, які використовуються як мірні ємності, та наказу Мінекономрозвитку «Про затвердження визначень основних одиниць SI, назв та визначень похідних одиниць SI, десяткових кратних і частинних від одиниць SI, дозволених позасистемних одиниць, а також їх позначень та Правил застосування одиниць вимірювання і написання назв та позначень одиниць вимірювання і символів величин».

Виступ заступника начальника Управління захисту споживачів - начальника відділу ринкового і метрологічного нагляду Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Шамовської Н.А.

 

            Заступник начальника Управління захисту споживачів - начальник відділу ринкового і метрологічного нагляду Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Шамовська Наталія Анатоліївна ознайомила присутніх з вимогами Законів України «Про захист прав споживачів» та «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції». Наголосила, що діяльність органів ринкового нагляду націлена на забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам, а також забезпечення відсутності загроз суспільним інтересам.

 

            Метрологічний нагляд передбачає перевірку відповідності законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки вимогам технічних регламентів, передбачених Законом України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».  

Робочий момент семінару

         Учасники семінару брали активну участь в обговоренні вимог чинних законодавчих та нормативних документів, нагальних проблеми, які виникають при виробництві харчової продукції та звернули увагу на необхідність співпраці між різними підприємствами, організаціями та державними органами.

 

Робочий момент семінару. На фото зліва направо: метролог ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані» Платонова О.В., провідний інженер із стандартизації

ДП «Миколаївстандартметрологія» Захлюпенко Т.М.

 

        Підводячи підсумки семінару, учасники дійшли висновку: для того, щоб випускати конкурентоспроможну та якісну продукцію в різних галузях харчової промисловості, необхідно дотримуватись вимог чинного законодавства, адже тільки якісна та безпечна продукція може задовольнити запити сучасного споживача.

 

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»