В рамках Європейського тижня якості на базі ДП «Миколаївстандартметрологія» відбулось засідання «круглого столу»

 

 

      7 листопада 2017 року в рамках Європейського тижня якості, який проходить під гаслом «Лідерство щодня», на базі ДП «Миколаївстандартметрологія» відбулось засідання «круглого столу», у якому прийняли участь представники підприємств харчової промисловості та працівники ДП «Миколаївстандартметрологія».

Учасники засідання «круглого столу». На фото зліва направо: ФОП Чередниченко О.В., інженер з якості ІІ кат. Марущак О.М., заступник директора з питань стандартизації та наукової діяльності Цегельник Т.Г.

 

      Відкрила засідання та виступила із привітальним словом заступник директора з питань стандартизації та наукової діяльності ДП «Миколаївстандартметрологія» Цегельник Тетяна Григорівна.

 

      Розповідаючи про тему цьогорічного Європейського тижня якості, Тетяна Григорівна звернула увагу присутніх на тому, що кожен повинен робити все можливе, щоб розвиватися та вдосконалюватися як фахівець, прагнути бути лідером у своїй справі щодня, адже саме від професіоналізму, знань тонкощів своєї роботи та любові до неї залежить якість продукції та послуг.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

     Начальник юридичного відділу ДП «Миколаївстандартметрологія» Корованенко С.А. ознайомила учасників засідання «круглого столу» зі змінами в законодавстві України з питань метрології, стандартизації та сертифікації.

Робочий момент засідання «круглого столу». На фото зліва направо: начальник юридичного відділу Корованенко С.А., ФОП Чередниченко О.В.

 

      Начальник відділу представницької, науково-методичної роботи та туристичної діяльності ДП «Миколаївстандартметрологія» Пустовіт Г. С. ознайомила учасників заходу із сучасним станом та перспективами розвитку національної системи стандартизації, гармонізацією українських стандартів з міжнародними та європейськими. 

Робочий момент засідання «круглого столу». На фото зліва направо: заступник директора з питань стандартизації та наукової діяльності Цегельник Т.Г. та начальник відділу представницької , науково-методичної роботи та туристичної діяльності Пустовіт Г.С.

 

        Чередниченко О.В., представник підприємств харчової галузі, поділився проблемами, які виникають при виробництві нових видів продукції та звернув увагу на необхідності співпраці між різними підприємствами, організаціями та державними установами.

Обмін досвідом між учасниками засідання «круглого столу»

 

            Щоденне належне ставлення до якості продукції або послуг всього персоналу починаючи від власників бізнесу до робітників є надійним гарантом успішності будь-якого підприємства будь-якої країни, саме такого висновку дійшли учасники заходу, підводячи підсумки.

 

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»