Фахівці ДП «Миколаївстандартметрологія» прийняли участь у виїзному засіданні Президії та Ради РТПП Миколаївської області

 

              08 вересня 2017 року відбулось виїзне засідання Ради та Президії Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області.

 

            Захід проходив на території дійсного члена РТПП, ТОВ «Сандора» компанії PepsiCo, продукція якого виготовляється під відомими брендами: Pepsi, Mirinda, 7Up, Lipton Ice Tea, Сандора, Садочок, Frutz і ін.

 

 Робочий момент заходу

             У засіданні Ради прийняли участь: директор департаменту економічного розвитку і регіональної політики Миколаївської ОДА Васильєва М.В., перший заступник Миколаївського міського голови Дадівєрін А.Д., а також представники Управління економіки та інвестицій Миколаївської міської ради, та підприємств: ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв», ТОВ «Еста лтд», ТОВ «Онікс», ТОВ «Промстан», ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод». Від ДП «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» участь у виїзному засіданні прийняла заступник директора з  питань стандартизації та наукової діяльності Цегельник Т.Г.

 

 

 На фото зліва направо: директор департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської облдержадміністрації Васильєва М.В. та заступник директора ДП «Миколаївстандартметрологія» Цегельник Т.Г.

Президент РТПП Миколаївської області Катвалюк І.А. представив звіт про діяльність Миколаївської торгово-промислової палати за I півріччя 2017 року та плани на II півріччя щодо перспектив розвитку Палати.

 

Виступ президента РТПП Миколаївської області  Катвалюка І.А.

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»