Фахівцями ДП «Миколаївстандартметрологія» завершено другий етап робіт з щорічної планової повірки на Южно-Українській АЕС

      

 

 

 

      11 серпня 2017 року на Южно-Українській АЕС завершено другий етап робіт з щорічної  планової повірки блоків детектування гамма-випромінювання автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки (АСКРО), встановлених на проммайданчику і в населених пунктах 30-кілометрової зони спостереження АЕС. Повірка проводились фахівцями  науково-технічного відділу метрологічного забезпечення електричних, магнітних, радіотехнічних вимірювань та іонізуючих випромінювань державного підприємства «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

 

      Всі блоки детектування успішно пройшли процедуру повірки, про що ВП ЮУАЕС видано Свідоцтво встановленого зразка. Для її виконання блоки детектування були демонтовані, доставлені на майданчик атомної станції, повірені і повернуті на штатні місця.

 

     Нагадуємо, що в рамках першого етапу в липні проведена перевірка блоків детектування, встановлених в місті Южноукраїнськ (ККСС «Олімп»), селах Новоселівка, Акмечетські Ставки, Кузнецово, Іванівка та Бузьке, а також в селищах Костянтинівка та Олександрівка.

 

      В рамках другого етапу проведена перевірка блоків детектування в Южноукраїнську (лабораторія зовнішньої дозиметрії ЮУАЕС), інструментальне виробництво ВП «Атоменергомаш»), Арбузинці, Благодатному, Агрономії, Вознесенську та Доманівці.

 

 

 

 

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»