З нагоди Всесвітнього дня донора крові оголошено подяку провідному юрисконсульту Богатирьову В.О.

 

    У травні 2005 р., в ході Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я, міністри охорони здоров’я світу одностайно прийняли заяву про прихильність і підтримку добровільного донорства крові. У резолюції WHA58.13 вони постановили щорічно проводити Всесвітній день донора крові 14 червня.

     Всесвітній день донора крові координується Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Міжнародною федерацією товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародним товариством з переливання крові та Міжнародною федерацією організацій донорів крові.

   Щомиті в усьому світі у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові за життєвими показаннями. Хоча потреба в крові є загальною, доступ до неї тих, хто її потребує, на жаль, загальним не є. Особливо гостро брак крові відчувається в країнах, що розвиваються, де проживає більшість світового населення.

      З нагоди Всесвітнього дня донора крові за багаторазову здачу донорської крові, благородство, мужність та чуйність до людей директор ДП «Миколаївстандартметрологія» оголосила подяку провідному юрисконсульту  Богатирьову В.О.

 

 

                                                   

Директор ДП «Миколаївстандартметрологія» Романенко І.М. оголошує подяку Богатирьову В.О.

 

 

 

Провідний юристконсульт Богатирьов О.В. з подякою

 

 

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»