ДП «Миколаївстандартметрологія» та підприємства – партнери нагородили більше 100 учасників Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» 2016 року

 

 

   «Я хочу жити в якісному світі» під такою назвою з 2003 року проводиться в Україні Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка.

    Департаментом освіти та науки Миколаївської ОДА та Державним підприємством «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» протягом 2016 року проводився регіональний рівень Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»  у Миколаївській області.

   З кожним роком конкурс набуває дедалі більшої популярності в різних куточках нашої держави. Тож не дивно, що географія учасників, як і кількість навчальних закладів, які долучаються до участі в престижному змаганні юних майстрів пензля, постійно розширюються. В цьому році до ДП «Миколавїстандартметрологія» вперше надіслано роботи з Волинської області – Камінь-Каширський районний будинок дитячої та юнацької творчості. У минулому році у регіональному етапі конкурсу у Миколаївській області прийняли участь творчі роботи дітей з м. Харків -  учбового центру «Ерудит».

   Взагалі у 2016 році на регіональному рівні Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» надіслано для участі 296 творчих робіт дітей з учбових закладів, гуртків, позашкільних творчих організацій Миколаївського, Казанківського, Єланецького, Вітовського, Снігурівського, Первомайського, Новобузького, Доманівського районів Миколаївської області та міст Миколаєва, Южноукраїнська та Первомайська.

          

МСШ "Академія дитячої творчості"

           

    Діти працівників ДП «Миколаївстандартметрологія» також приймають активну участь у конкурсі, у 2016 році це 5 робіт.

 

                            

 Нагородження дітей на останньому дзвонику в МСШ «Академія дитячої творчості»

 

    Щорічну у виставці-конкурсі активну участь також приймають учні «Академії дитячої творчості».  Серед переможців 2016 року 19 робіт саме учнів цього навчального закладу.

 

МСШ «Академія дитячої творчості»

 

 

 

   Тому ДП «Миколаївстандартметрологія», як організатор регіонального рівня конкурсу та представники підприємств – партнерів виставки-конкурсу ПАТ «Баштанський сирзавод», ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв»,  ТОВ «Кривоозерська харчосмакова фабрика», ТОВ «Агро-Юг-Сервіс», ПП «МАЛИЦЬКИЙ», продукцію яких  у своїх малюнках зобразили діти, нагородили їх 26 травня 2017 року на останньому дзвонику.

 

                                   

 Заступник директора  ДП «Миколаївстандартметрологія» Цегельник Т.Г.  вручає дипломи переможцям

 

 

Представник ПАТ "Баштанський сирзавод" Савченко А.В. вручає подарунки учасникам виставки-конкурсу

Генеральний директор ПП "Малицький" Малицький В.І. вручає подарунки учасникам виставки-конкурсу

 

Вручення подарунків від ТОВ "Агро-Юг-Сервіс" учасникам виставки-конкурсу

Вручення подарунків від ТОВ "Кривоозерська харчосмакова фабрика" учасникам виставки-конкурсу

    Більше 103 учнів різних навчальних закладів - учасників Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» 2016 року отримали нагороди та цінні подарунки під час лінійок від ДП «Миколаївстандартметрологія» та підприємств - партнерів виставки – конкурсу.

 

 

 

Нагородження переможців

 Нагородження переможців

 

 

 Нагородження переможців

 

 

Нагородження переможців

                             

Нагородження переможців

 

                             

Нагородження переможців

 

 

                                   

Нагородження переможців

 

                                    

Нагородження переможців

 

   Також, за високопрофесійну підготовку дітей до участі у Всеукраїнській виставці-конкурсі дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» 2016 році нагороди отримали 19 вчителів образотворчого мистецтва, керівники гуртків та безпосередньо навчальні заклади Миколаївської області.

 Нагородження МСШ "Академія дитячої творчості"

 

    Зараз проходить регіональний етап виставки-конкурсу 2017 року, підсумки якого будуть підведені у листопаді цього року. Запрошуємо  всіх бажаючих прийняти участь у виставці-конкурсі!

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ

 

До участі у виставці-конкурсі „Я хочу жити в якісному світі” приймаються роботи дітей наступних вікових категорій:

   1 категорія: 5 – 8 років;

   2 категорія: 9 – 12 років;

   3 категорія: 13 – 17 років.

         Конкурсні роботи учасників мають бути виконані за номінаціями:

  “Я пізнаю якісну продукцію”;

   “Ми – архітектори якісного світу”;

  “Кращий плакат на споживчу тематику”.

      Творчі роботи будуть прийматись разом із супровідними листами до 14 жовтня 2017 року для оцінки та визначення кращих.

      До участі приймаються виключно індивідуальні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці (олівці, фломастери, фарби тощо). Розмір малюнка має бути формату А-3 (297 * 420 мм).

      Роботи можна надавати нарочним або поштою за адресою: 54029, м. Миколаїв, просп. Центральний, 11/5 (зупинка Водопровідна), ДП «Миколаївстандартметрологія».

     Детальну інформацію про Всеукраїнську виставку-конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” можна отримати за тел. (0512) 34-40-36,

     e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Кузьмичова Валерія Василівна), на офіційному веб-сайті ДП «Миколаївстандартметрологія» http://ncsms.com.ua.

 

Форма супровідного листа

 

 

ФОТО ЗВІТ

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»