Прес-анонс. Вручення нагород та дипломів переможцям 2015 року Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»

 

27 травня 2016 року в Миколаївській спеціалізованій школі «Академія дитячої творчості» на останньому дзвонику переможці 2015 року регіонального рівня Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» отримають дипломи  та подарунки від організатора конкурсу – Державного підприємства «Миколаївстандартметрологія» та підприємств-партнерів конкурсу.

    Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” проводиться в Україні під патронатом Президента України з 2003 року з метою популяризації загальнодержавного руху за підвищення якості життя.

   Цей конкурс дитячого малюнка не має аналогів у жодній з країн СНД. Завдяки йому юні споживачі мають змогу передати через художні твори своє бачення нового якісного світу. Конкурс формує громадянську свідомість у дітей, дає уявлення про те, що вони повинні жити в якісному світі. Юні художники намагаються передати дорослим усі очікування, втіливши у малюнки своє бачення якісного життя.

   У Миколаївській області на регіональному рівні організаційно-технічне та інформаційне забезпечення проведення виставки-конкурсу забезпечують Департамент освіти та науки Миколаївської ОДА та Державне підприємство «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

   З кожним роком виставка-конкурс викликає все більший інтерес у юних художників. Для дітей участь у конкурсі - це ідеальна можливість реалізувати власні творчі здібності та таланти. Під час відображення у роботах свого бачення світу якості, де їх оточують екологічно чисті, натуральні, безпечні продукти, товари, де вони мають змогу дихати чистим повітрям, у дітей формується асоціативне уявлення про якість, безпеку, оточуючий світ. І завдання дорослих - не залишити без уваги ці намагання виражати свої думки у малюнках, підтримувати дітей, адже коли вони стануть дорослими, саме їм доведеться  впроваджувати у життя те, що називається світом якості.

   За підсумками 2015 року на регіональному рівні Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячих малюнків «Я хочу жити в якісному світі» прийняло участь 454 творчих роботи дітей з учбових закладів, гуртків, позашкільних творчих організацій Єланецького, Миколаївського, Вознесенського, Снігурівського, Первомайського, Новобузького, Баштанського, Доманівського районів  Миколаївської області та міст Миколаєва, Южноукраїнська, Первомайська.

    Вперше за весь час проведення виставки –конкурсу в цьому році надіслані до участі у регіональному етапі конкурсу у Миколаївській області творчі роботи дітей іншої області, учбового центру «Ерудит», який знаходиться в м. Харків. 

   Під час засідання регіонального конкурсного журі були обрані найкращі 9 малюнків для участі на загальнодержавному рівні виставки-конкурсу і робота «Збудуємо дім яскравим» представниці Миколаївської спеціалізованої  школи «Академія дитячої творчості» Кіфорук Лілії стала переможцем виставки-конкурс у номінації «Ми архітектори якісного світу» ІІ вікова категорія (9 – 12 років).

    Кожного року учні «Академії дитячої творчості» одні з найактивніших учасників виставки-конкурсу. Серед переможців 2015 року 16 робіт саме учнів цього навчального закладу. Тому ДП «Миколаївстандартметрологія», як організатор регіонального рівня конкурсу та представники підприємств – партнерів виставки-конкурсу ПАТ «Баштанський сирзавод», ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв»,  ТОВ «Таурус-ЮГ», ТОВ «Агро-Юг-Сервіс»,  продукцію яких  у своїх малюнках зобразили діти, саме їх особисто нагороджує на останньому дзвонику.

   Департаментом освіти та науки ОДА та Державним підприємством «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» вже розпочато регіональний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»  у 2016 році.

   До участі у виставці-конкурсі „Я хочу жити в якісному світі” приймаються роботи разом із супровідними листами дітей від 5 до 17 років. Конкурсні роботи учасників мають бути виконані за номінаціями: “Я пізнаю якісну продукцію”; “Ми – архітектори якісного світу”; “Кращий плакат на споживчу тематику”.

    Роботи можна надавати нарочним або поштою за адресою: 54029, м. Миколаїв, просп. Леніна, 11 (зупинка Водопровідна), ДП «Миколаївстандартметрологія».

    Детальну інформацію про Всеукраїнську виставку-конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” можна отримати за тел. (0512) 34-40-36, на офіційному веб-сайті
ДП «Миколаївстандартметрологія» http://ncsms.com.ua.

    Запрошуємо до участі у виставці-конкурсі учнів професійно-технічних, загальноосвітніх та позашкільних закладів