Регіональний рівень Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячих малюнків «Я хочу жити в якісному світі» у 2015 році

       Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» в Україні проводиться під егідою Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

       З кожним роком конкурс набуває дедалі більшої популярності в різних куточках нашої держави. Адже це не лише унікальна можливість розкрити свій творчий потенціал та позмагатися з ровесниками, а й прекрасна нагода отримати хороші подарунки, вибороти право потрапити до Всеукраїнського каталогу кращих робіт та поїхати на урочистості до столиці. Тож не дивно, що географія учасників, як і кількість навчальних закладів, які долучаються до участі в престижному змаганні юних майстрів пензля, постійно розширюються.

     На регіональному рівні організаційно-технічне та інформаційне забезпечення проведення виставки-конкурсу у Миколаївській області вже більше 12 років здійснюють державне підприємство «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» за сприяння Миколаївської облдержадміністрації та безпосередньо департаменту освіти, науки та молоді.

     Минулий рік став видатним для ДП «Миколаївстандартметрологія» як організатора регіонального етапу виставки-конкурсу, адже вперше до підприємства була надіслана для участі у конкурсі така велика кількість малюнків дітей з різних районів  Миколаївщини (476 творчих робіт), найбільша за результатами 2014 року по всій Україні, згідно протоколу засідання Головного конкурсного журі.

     У 2015 році на регіональному рівні Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячих малюнків «Я хочу жити в якісному світі» надіслано для участі 454 творчих роботи дітей з учбових закладів, гуртків, позашкільних творчих організацій Єланецького, Миколаївського, Вознесенського, Снігурівського, Первомайського, Новобузького, Баштанського, Доманівського районів  Миколаївської області та міст Миколаєва та Южноукраїнська.

        Вперше за весь час проведення виставки –конкурсу в цьому році надіслані до участі у регіональному етапі конкурсу у Миколаївській області творчі роботи дітей іншої області, учбового центру «Ерудит», який знаходиться в м. Харків.

Аналіз творчих робіт регіонального етапу цього року показав, що  по номінаціях:

-    «Я пізнаю якісну продукцію» - надійшло 169 робот (37 % від загальної кількості учасників);

-    «Ми архітектори якісного світу» - 141 робота (31 %);

-    «Кращий плакат на споживчу тематику» - 144 роботи (32 %).

 

 За віковими категоріями:

-         від 5 до 8 років – 119 робіт (26 %);

-         від 9 до 12 років – 248 робіт (55 %);

-         від 13 до 17 років – 87 робіт (19 %).

 

 

     Отже, у 2015 році найбільша кількість робіт надано у номінації «Я пізнаю якісну продукцію», а найбільш активною віковою категорією учасників виставки-конкурсу є категорія від 9 до 12 років. Така тенденція є незмінною протягом останніх років.

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»