Нагородження переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі» 2012 року

    З 2003 року в Україні під патронатом Президента України з метою популяризації загальнодержавного руху за підвищення якості життя проводиться Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі”.

     Цей конкурс дитячого малюнка не має аналогів у жодній з країн СНД. Завдяки йому юні споживачі мають змогу передати через художні твори своє бачення нового якісного світу. Конкурс формує громадянську свідомість у дітей, дає уявлення про те, що вони повинні жити в якісному світі. Юні художники намагаються передати дорослим усі очікування, втіливши у малюнки своє бачення якісного життя.

     Конкурс проводиться на регіональному та загальнодержавному рівнях, у рамках Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) –
«100 кращих товарів України». За весь час існування конкурсу в ньому взяли участь понад 50000 робіт юних митців.

     Участь у виставці-конкурсі беруть діти, що мешкають в Україні від 5 до 17 років.

     У Миколаївській області на регіональному рівні організаційно-технічне та інформаційне забезпечення проведення виставки-конкурсу покладається на Державне підприємство «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», на загальнодержавному рівні - на Державне підприємство "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості" (далі – ДП "УкрНДНЦ").

    З кожним роком виставка-конкурс викликає все більший інтерес у юних художників. Для дітей участь у конкурсі - це ідеальна можливість реалізувати власні творчі здібності та таланти. Під час відображення у роботах свого бачення світу якості, де їх оточують екологічно чисті, натуральні, безпечні продукти, товари, де вони мають змогу дихати чистим повітрям, у дітей формується асоціативне уявлення про якість, безпеку, оточуючий світ. І завдання дорослих - не залишити без уваги ці намагання виражати свої думки у малюнках, підтримувати дітей, адже коли вони стануть дорослими, саме їм доведеться  впроваджувати у життя те, що називається світом якості.

    За традицією нагородження переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого  малюнка "Я хочу жити в якісному світі" протягом останніх років відбувається на лінійках під час останніх дзвоників в різних школах м. Миколаєва та Миколаївської області.

    Переможців регіонального рівня виставки-конкурсу  ДП «Миколаївстандартметрологія» нагороджує цінними подарунками та дипломами.

 

 

На фото переможець регіонального рівня Всеукраїнської виставки - конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» Бахвалова Ніка з дипломом

  

На фото учасниця загальнодержавного  рівня Всеукраїнської виставки - конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» Горгоц Аліна з дипломом

 

 

На фото переможець регіонального рівня Всеукраїнської виставки - конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» Серьоменко Віка з дипломом

 

     На багатьох малюнках діти зображають добре відому їм якісну і безпечну продукцію Публічного акціонерного товариства «Баштанський сирзавод», Публічного акціонерного товариства «Первомайський молочноконсервний комбінат», ковбасні вироби, що випускаються  в тому числі під торговельною маркою «М’ясов град» (Фізична особа - підприємець Масловський Ю.В.), дитячі меблі ТМ «Лунная сказка» Приватного підприємства «ТК-Ренессанс», кондитерські вироби ТОВ «Лакомка», якісну питну воду ТОВ фірми «Сквід», натуральний бджолиний мед ТОВ «Агро Іст Трейд» та інше. Як правило керівники цих підприємств не залишаються байдужими до творчості дітей, які так незвично рекламують їх продукцію, та дарують дітям цінні подарунки на останніх дзвониках в різних школах м. Миколаєва та Миколаївської області.

 

На фото зліва направо: вчитель української мови та літератури Власенко Г.Г. та учениця Ульянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївського району, Миколаївської області Понтус Алла з подарунком від партнера виставки-конкурсу ПП «ТК-Ренессанс»

 

     Велика кількість учасників конкурсу – учні Миколаївської спеціалізованої школи «Академія дитячої творчості», саме тому ДП «Миколаївстандартметрологія», як організатор регіонального рівня конкурсу та представники підприємств – партнерів виставки-конкурсу ПАТ «Баштанський сирзавод», ТОВ «Лакомка»  ФОП Масловський Ю.В., ТОВ «Агро Іст ТрейдІванов», продукцію яких  у своїх малюнках зобразили діти, особисто нагородило саме їх на останньому дзвонику  24 травня 2013 року.

 

 

Останній дзвоник в Миколаївській спеціалізованій школі «Академія дитячої творчості» 24.05.2013

 

Заступник директора з питань стандартизації та наукової діяльності ДП «Миколаївстандартметрологія» Цегельник Т.Г.
вручає дипломи та подарунки учасникам виставки-конкурсу – учням Миколаївської спеціалізованої школи «Академія дитячої творчості»

 

    Майже 70 учнів різних шкіл Миколаївської області учасників Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» 2012 року традиційно отримали нагороди та цінні подарунки під час лінійок від ДП «Миколаївстандартметрологія» та підприємств - партнерів виставки – конкурсу.

 

Вручення нагород від партнера виставки - конкурса ПАТ «Баштанський сирзавод» представником підприємства Галєндою О.В. учням Миколаївської спеціалізованої школи «Академія дитячої творчості»

  

Вручення нагород від партнера виставки - конкурса ТОВ «Агро Іст Трейд» представником підприємства Гросу Т.Д. учням Миколаївської спеціалізованої школи «Академія дитячої творчості»

  

На фото учасниця Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» 2012 року Теребило Олена  з подарунком від партнера виставки-конкурсу ФОП Масловського Ю.В. (ТМ «Мясов град»)

 

На фото зліва направо: учасниця Всеукраїнської виставки-конкурсудитячого малюнка "Я хочу жити в якісному свті" Валова Олена 
та засновник ТОВ фірми "СКВІД" Молчанова С.А.

 

     Також, за високопрофесійну підготовку дітей до участі у Всеукраїнській виставці-конкурсі дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» в 2012 році нагороди отримали вчителі малювання та живопису, керівники гуртків та безпосередньо навчальні заклади Миколаївської області.

    Вже розпочато проведення Всеукраїнської виставку-конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі"  в 2013 році.

    2013 рік, відповідно до указу Президента України від 28.12.2012 № 756/2012, в Україні оголошено Роком дитячої творчості.

    Запрошуємо дітей всіх загальноосвітніх та позашкільних закладів області прийняти участь у Всеукраїнській виставці –конкурсі дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» у 2013 році. Роботи приймаються ДП «Миколаївстандартметрологія» із супровідними листами до 15 вересня 2013 року для оцінки та визначення кращих.

 

  

ДП «Миколаївстандартметрологія»