Шановні споживачі води!

 

     У зв’язку із збільшенням з вересня 2018 року звернень громадян з питання повірки побутових та прибудинкових лічильників води, Державне підприємство «Миколаївстандартметрологія» пропонує послугу з повірки побутових лічильників води, яка надається у державному підприємстві «Миколаївстандартметрологія» за адресою: вул. 5-та Слобідська, буд. 2-А (район Народного парку (парк ім. Петровського).

    Вартість послуги з повірки до 31.12.2018 року складає від 80,62 грн. з ПДВ.

    Надати лічильник на повірку та оформити заявку на повірку лічильника можливо при наявності паспорту (або іншого документа, що засвідчує особу) та ідентифікаційного коду замовника  за адресою: вул. 5-та Слобідська, 2-А (район Народного парку (парк ім. Петровського) понеділок-четвер з 8-00 до 18-00, п’ятниця -  8-00 до 15-00. Лічильники води бажано надавати у чистому вигляді та разом із паспортом на лічильник.

   Послуги з повірки лічильників води виконуються протягом 15 робочих днів з дня отримання лічильника та коштів від замовника згідно наданого рахунку-фактури.

   Також повідомляємо, що за результатами періодичної повірки лічильника води ДП «Миколаївстандартметрологія» надає:

- «Свідоцтво про повірку законодавчо регульованого ЗВТ» - у разі позитивних результатів періодичної повірки лічильника води;

- «Довідку про непридатність законодавчо регульованого ЗВТ» - для лічильників води, які визнані за результатами повірки такими, що не відповідають встановленим вимогам.

 

   Отримати більш докладну інформацію можна за телефонами:

(050) 43-77-000 та (0512) 24-20-48, або безпосередньо у ДП «Миколаївстандарт-метрологія» за адресою: вул. 5-та Слобідська, 2-А (район Народного парку (парк ім. Петровського)

 

 Заявка на повірку лічильника