До уваги керівників підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та виду діяльності, фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності, що діють на території України і які є користувачами засобів вимірювальної техніки!

     ДП «Миколаївстандартметрологія» повідомляє, що розпочата процедура укладання договорів про надання метрологічних послуг (робіт) на 2019 рік. Проект договору на 2019 рік можна скачати на нашому сайті або замовити на свою електронну адресу, звернувшись до відділу приймання та обліку ЗВТ (електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або тел.: (095) 287-19-03, (0512) 24-20-34, (0512) 24-21-14, контактна особа – начальник відділу – Катерина Володимирівна Коротка).

    Надати на погодження свій проект Договору Ваше підприємство/організація може безпосередньо до відділу приймання та обліку ЗВТ ДП «Миколаївстандартметрологія».

 

 

ДОГОВІР

на виконання робіт (послуг) з метрології (річний)

 

 

ДОГОВІР

на виконання робіт (послуг) з метрології

(річний для бюджетних організацій)

 

 

 

Детальнішу  інформацію можна отримати за адресою:

м. Миколаїв, вул. 5-а Слобідська, 2а, кімната №6 (1-й поверх), а також за телефоном (0512) 24-21-14, (0512) 24-40-34.

     Наша електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.