Фахівці ДП «Миколаївстандартметрологія» відвідали ХХІ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека»

 

    Щорічно у літню пору на березі Чорного моря збирається барвистий калейдоскоп дитячих талантів, який приголомшує своєю яскравістю, різноманітністю та незабутніми враженнями. Так, з 25 червня по 02 липня 2018 року в мальовничій курортній зоні селища Рибаківка, Березанського району, Миколаївської області за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Миколаївської міської ради та Миколаївської обласної державної адміністрації Експериментальним навчальний закладом Всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» м. Миколаєва та Миколаївським муніципальним академічним коледжем було проведено ХХІ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека», який відвідали у якості запрошених гостей фахівці ДП «Миколаївстандартметрологія». Цього року участь у ньому прийняли колективи з Молдови, Білорусії, України та Болгарії.

Відкриття ХХІ Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека»

Виступ учасниці фестивалю

Виступ учасників фестивалю

    Фестиваль проводився з метою розкриття талантів юних учасників перед світом. Девізом даного заходу стало гасло: «Ми спілкуємось! Ми разом! Ми живемо!», оскільки фестиваль покликаний створити умови вільного спілкування між дітьми різних країн світу, об’єднати українських дітей, а також сприяти відродженню культури і мистецтв народів України, пошуку та підтримці її талановитої молоді, надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності, залучення дітей до світу мистецтва, до вивчення національної культури і традицій свого народу.

Запрошені гості фестивалю

    Конкурсна програма здійснювалася за такими напрямками: хореографія, музичне та театральне мистецтво, живопис і графіка, декоративно-прикладне мистецтво. Переможці отримали Гран-прі фестивалю – статуетку «Золотого лелеки», дипломи та ексклюзивні призи.

Запрошені гості фестивалю перед нагородженням переможців

    Для учасників фестивалю проводились відбіркові тури за номінаціями, цікаві розважальні заходи, конкурс фігур на піску, виставка робіт учасників фестивалю, майстер-класи з хореографії від Григорія Чапкіса й конкурс на Кубок Григорія Чапкіса, видатних митців української естради, членів всеукраїнської спілки майстрів, Союзу художників України. Під час фестивалю працювала Міжнародна школа «Академія педагогічної творчості» для педагогів з різних куточків світу за участю Національної академії наук України з майстер-класами від видатних освітян України та зарубіжжя. Родзинкою цьогорічного фестивалю став патріотичний концерт до Дня Конституції України за участі зірок української естради та гала-концерт учасників фестивалю.

Нагородження учасників дипломами та символами фестивалю  

    Учасники фестивалю мали нагоду показати присутнім свої творчі вміння та здібності, продемонструвати власні таланти, а запрошені – отримати задоволення від виступів юних співаків, хореографічних номерів, багато позитивних емоцій від побаченого та почутого.    

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»