УВАГА! Запрошуємо у 2018 році до участі у Всеукраїнській виставці - конкурсі дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» загально-освітні та позашкільні заклади

       Відповідно до Указу Президента України «Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 31 липня 2004 року № 854, Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Концепції державної політики у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг)» від 17 серпня 2002 року № 447-р, наказу Держспоживстандарту України «Про затвердження  положення про Всеукраїнську виставку-конкурс дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі"» від 3 березня 2005 року № 58 щорічно проводиться Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» з метою формування у дітей – наймолодших споживачів суспільства асоціативного уявлення про якісну, безпечну продукцію та популяризації руху за підвищення якості життя. Учасникам надається можливість реалізувати власні творчі здібності та талант.

      Згідно розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації № 373-р від 11.12.2013 «Про затвердження плану заходів щодо впровадження, сертифікації та функціонування систем управління якістю на вітчизняних підприємствах, в установах і організаціях відповідно до національних (міжнародних) стандартів» Департаментом освіти і науки ОДА та Державним підприємством «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» розпочато регіональний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» у 2018 році.

   До участі у виставці-конкурсі „Я хочу жити в якісному світі” приймаються роботи дітей наступних вікових категорій:

   1 категорія: 5 – 8 років;

   2 категорія: 9 – 12 років;

   3 категорія: 13 – 17 років.

         Конкурсні роботи учасників мають бути виконані за номінаціями:

  “Я пізнаю якісну продукцію”;

   “Ми – архітектори якісного світу”;

  “Кращий плакат на споживчу тематику”.

      Творчі роботи розглядаються членами Регіонального конкурсного журі для оцінки та визначення кращих.

      До участі приймаються виключно індивідуальні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці (олівці, фломастери, фарби тощо). Розмір малюнка має бути формату А-3 (297 * 420 мм).

       Творчі роботи будуть прийматись разом із супровідними листами до 8 жовтня 2018 року для оцінки та визначення кращих нарочним або поштою за адресою: 54029, м. Миколаїв, просп. Центральний, 11/5 (зупинка Водопровідна), ДП «Миколаївстандартметрологія».
 
       Детальну інформацію про Всеукраїнську виставку-конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” можна отримати за тел. (0512) 34-40-36, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Кузьмичова Валерія Василівна), на офіційному веб-сайті ДП «Миколаївстандартметрологія» http://ncsms.com.ua.

 

 

 

Форма супровідного листа (для завантаження)