На базі ДП «Миколаївстандартметрологія» проведено практичне заняття із студентами Миколаївського національного аграрного університету

 

     ДП «Миколаївстандартметрологія» приділяє значну увагу співпраці з вищими освітніми навчальними закладами Миколаївської області, приймає активну участь у  організації та проведенні освітніх заходів щодо підвищення рівня професійної освіти студентів та випускників даних навчальних установ з метою надання їм можливості набуття практичного досвіду у сфері стандартизації, сертифікації та метрології для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

   Одним з вищих навчальних закладів Миколаївської області, з яким тісно співпрацює ДП «Миколаївстандартметрологія» являється Миколаївський національний аграрний університет (МНАУ).

 

Робочий момент практичного заняття із студентами МНАУ

    2 квітня 2018 року в рамках угоди про співпрацю, заступником директора з питань стандартизації, якості та наукової діяльності ДП «Миколаївстандартметрологія» Фоміною Світланою Володимирівною було проведене практичне заняття на тему «Сертифікація продукції та послуг в Україні» для студентів МНАУ освітньої спеціалізації 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка».

 Робочий момент практичного заняття із студентами МНАУ

    На сучасному етапі розвитку світової економіки встановлення тісних зв'язків між освітніми установами і підприємствами є актуальним завданням. Адже стратегічне партнерство між ВУЗами і підприємствами – це один з ефективних напрямів підготовки висококваліфікованого персоналу.

 

З питань співпраці звертайтесь:

 

Заступник директора з питань стандартизації, якості та наукової діяльності

Фоміна Світлана Володимирівна

просп. Центральний, 11/5, м. Миколаїв, 54029

(0512) 34-61-38

моб. +380952881425

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»