Відбулись фінальні заходи загальнодержавного етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» у 2015 році

 

  Якість товару – невід'ємна частина життя кожної людини. Підтвердженням цього є гасло Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» у 2015 році: «Від високої якості продукції – до високої якості життя».

 

Привітання директора департаменту технічного регулювання Віткіна Л.М.

      Зростаюча з кожним роком конкуренція між підприємствами, які беруть участь у Конкурсі, доводить, що національний товаровиробник прагне покращити не лише свій продукт, а й життя кожного українця.

 

 Відкриття виставки «100 кращих товарів України»

     Численні відвідувачі з цікавістю оглядали представлені на виставці товари. Як і завжди підприємства - учасники Конкурсу представили кращі зразки вітчизняної продукції.

 

Виставка «100 кращих товарів України»

 

 

 На фото зліва направо: директор ДП «Миколаївстандартметрологія»
Романенко І.М. та директор  ДП «Кіровоградстандартметрологія» Середа О.В.

     Миколаївську область представили 4 підприємства, три з них  стали переможцями Конкурсу: ТОВ «Артіль» ЛТД у номінації «Товари виробничо-технічного призначення»; ТОВ «Спортана» та ФОП Шматков О.М. у номінації «Продукція. Промислові товари для населення».

 

Виставкова експозиція ТОВ «Артіль» ЛТД

 

 

Виставкова експозиція ФОП Шматкова О.В.

 

Нагородження ФОП Шматкова О.В.

    ТОВ «Фанчі-Інвест», яке вперше прийняло участь у Конкурсі стало лауреатом Конкурсу у номінації «Товари виробничо-технічного призначення».

 

Вистакова експозиція ТОВ «Фанчі-Інвест»

 

 Нагородження ТОВ «Фанчі-Інвест»

     Конкурс став традиційним в Україні з 2003 року.

 

 Експозиція ДП «Миколаївстандартметрологія»

 

 Огляд виставкових експозицій. На фото зліва направо:директор департаменту технічного регулювання Віткін Л.М. та директор ДП «Миколаївстандартметрологія» Романенко І.М.

     Ізюминкою цьогорічної виставки «100 кращих товарів України» стало проведення майстер-класу з різьбярства.

 

 Майстер-клас з різьбярства

     Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» — престижне визнання досконалості вітчизняних підприємств, які прагнуть підвищити конкурентоспроможність власної продукції як на внутрішньому, так і на міжнародному споживчих ринках.

 

Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України»

 

    Якість посідає перше місце у переліку критеріїв, якими керується споживач, обираючи ту чи іншу продукцію у своєму повсякденному житті. Адже рівень нашого життя визначає якість продукції, якою ми користуємось щодня або час від часу. У сучасних умовах цей критерій є ключем до успіху в діяльності будь-якого підприємства, будь-якої галузі і звичайно ж кожної країни. Проведення Конкурсу допомагає підприємствам – учасникам конкурсу не тільки розкрити найбільш цікаві для споживача види товарів і послуг, але і визначити для себе нові напрями і програми конкретних дій з підвищення якості продукції та її конкурентоспроможності.

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»