Відбулися фінальні заходи загальнодержавного етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України»

     23-25 жовтня 2012 року відбулися фінальні заходи Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України» у 2012 році (виставка продукції, церемонія нагородження фіналістів, лауреатів та переможців загальнодержавного етапу Конкурсу), виставка дитячих малюнків і нагородження дітей-переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» у 2012 році.

     Виставку урочисто відкрили Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів,  заступник Голови Головної конкурсної комісії Сергій Миколайович Орєхов, Генеральний директор ДП «УкрНДНЦ» Олег Вікторович Кононенко, заступник директора департаменту технічного регулювання - начальник управління з питань стандартизації та оцінки відповідності Мінекономрозвитку Сергій Валентинович Алексеєв, генеральний директор ДП «Укрметртестстандарт» Олександр Юрійович Пічугін.

 

Відкриття виставки. На фото зліва направо: Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів  Орєхов С.М., Генеральний директор ДП «УкрНДНЦ» Кононенко О.В., заступник директора департаменту технічного регулювання - начальник управління з питань стандартизації та оцінки відповідності Мінекономрозвитку Алексеєв С.В., генеральний директор ДП «Укрметртестстандарт» Пічугін О.Ю.

 

    У цьому році на регіональному етапі  Конкурсу прийняло участь 1347 підприємств. До участі у загальнодержавному етапі Конкурсу Регіональними конкурсними комісіями від регіонів загалом було рекомендовано понад 250 підприємств – переможців регіональних етапів. Підтвердило свою участь на загальнодержавному етапі Конкурсу 226 підприємств різних галузей економіки з 237 видами продукції.

     Миколаївський регіон один з найактивніших регіонів наряду з Київською, Полтавською, Донецькою, Житомирською областями, які постійно приймають участь у Конкурсі. «На Миколаївщині кількість учасників не зменшується. Підприємства працюють стабільно  та на високому рівні» - сказав Сергій Орєхов.

      Якість товару – невід'ємна частина життя кожної людини. Підтвердженням цього є гасло Конкурсу: «Від високої якості продукції – до високої якості життя». Зростаюча з кожним роком конкуренція між підприємствами, які беруть участь у Конкурсі, доводить, що національний товаровиробник прагне покращити не лише свій продукт, а й життя кожного українця.

     Численні відвідувачі з цікавістю оглядали представлені на виставці товари. Цього року у виставці взяло участь понад 200 підприємств-учасників Конкурсу, які представили кращі зразки вітчизняної продукції.

     Миколаївську область представили 9 підприємств з переможців регіонального рівня Конкурсу, а саме:

-        Публічне акціонерне товариство «Баштанський сирзавод» - переможець загальнодержавного етапу Конкурсу;

 

Експозиція ПАТ «Баштанський сирзавод»

 

-      Фермерське господарство «Іванов» - переможець загальнодержавного етапу Конкурсу;

 

Експозиція ФГ «Іванов»

 

-      Приватне підприємство «Продовольча компанія» «Золотой теленок» - переможець загальнодержавного етапу Конкурсу;

 

Експозиція ПП «ПК «Золотой теленок». На фото продавець Баштова М.О.

 

-        Товариство з обмеженою відповідальністю «Кривоозерська харчосмакова фабрика» - переможець загальнодержавного етапу Конкурсу;

Експозиція ТОВ «Кривоозерська харчосмакова фабрика». На фото керівник відділу продажу Майданик І.М.

 

-       Товариство з обмеженою відповідальністю «Агро-Юг-Сервіс» - лауреат загальнодержавного етапу Конкурсу;

Експозиція ТОВ «Агро-Юг-Сервіс». На фото заступник директора ТОВ «Агро-Юг-Сервіс» Гоманюк О.О. з нагородами

 

-         Фізична особа-підприємець Шматков Олександр Васильович -  лауреат загальнодержавного етапу Конкурсу;

Експозиція ФОП Шматков О.В.

 

-       Товариство з обмеженою відповідальністю «Визит Альянс» -  лауреат загальнодержавного етапу Конкурсу;

 Експозиція ТОВ «Визит Альянс». На фото директор ДСОК «Жемчужина»
Лощиц Ю.М.

 

-         Товариство з обмеженою відповідальністю «Земал» - фіналіст загальнодержавного етапу Конкурсу;

 

Експозиція ТОВ «ЗЕМАЛ»

 

-         Товариство з обмеженою відповідальністю «Спортана» - фіналіст загальнодержавного етапу Конкурсу.

 

Експозиція ТОВ «Спортана»

 

      Під час роботи виставки 23 жовтня 2012 року відбулась церемонія нагородження фіналістів Конкурсу, 24 жовтня 2012 року – церемонія нагородження лауреатів Конкурсу, а 25 жовтня 2012 року – церемонія нагородження переможців Конкурсу.

     Під час урочистої церемонії нагородження учасників Конкурсу прозвучали привітання від прем`єр-міністр України Миколи Яновича Азарова, Міністра економічного розвитку і торгівлі Петра Олексійовича Порошенка. На урочистостях були присутні повноважні посли та керівники дипломатичних відомств низки держав.

     Заслужені нагороди підприємства – фіналісти та лауреати отримували від Орєхова С.М., Кононенка О.В., керівників та їх заступників державних науково - виробничих центрів стандартизації, метрології та сертифікації різних регіонів України.

Церемонія нагородження переможців загальнодержавного етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2012 році

     Спеціальні нагороди та цінні призи отримали 114 переможців. Найкращі побажання переможцям, учасникам та організаторам Конкурсу висловив Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко: «Цей Конкурс - реальне втілення в життя Програм Президента України Віктора Федоровича Януковича, спрямованих на поліпшення життя в державі. Він захищає українців від неякісних, небезпечних товарів та послуг. А особливо це питання важливе для дітей, адже саме їм жити і розбудовувати країну у майбутньому. І тому тим з виробників, які вже сьогодні  це усвідомили і піклуються про прийдешні покоління, показуючи чудовий приклад виробництва якісної вітчизняної продукції – честь і слава».

     У номінації «Продовольчі товари для населення» нагороди переможцям вручали заступник Голови Держспоживінспекції України Ольга Соколова і народний депутат України Ян Табачник. У вітальному слові Ян Табачник зазначив, що з кожним роком кількість якісних товарів в Україні має зростати і таких товарів повинно бути тисяча тисяч.

   Серед почесних гостей на церемонії нагородження переможців також був присутній Урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій Пятницький.

   Професійну еліту України,  переможців та гостей Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України» 2012 року приїхав привітати спеціальний гість урочистостей, славетний земляк, народний артист Радянського Союзу, народний артист Росії, народний артист України Іосиф Кобзон.

На фото народний артист України Іосиф Кобзон

 

     Крім того, упродовж всього вечора, між нагородженнями та вітаннями переможців, святкову атмосферу в залі підтримували відомі танцювальні колективи з різних куточків України, а улюблені українські співаки  дарували всім присутнім свої хіти

     Під час урочистостей були нагороджені також переможці Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі».

     Цей Конкурс дитячого малюнка не має аналогів у жодній з країн СНД. Завдяки йому юні споживачі мають змогу передати через художні твори своє бачення нового якісного світу.

    Конкурс проводиться з 2003 року на регіональному та загальнодержавному рівнях, у рамках Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України». За весь час існування конкурсу в ньому взяли участь понад 50000 робіт юних митців.

    Юних переможців привітав заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Петро Мусійович Куліков: «Цей конкурс формує громадянську свідомість у дітей, дає уявлення про те, що вони повинні жити в якісному світі. Юні художники намагалися передати дорослим усі очікування, втіливши у малюнки своє бачення якісного життя».

    Цього року дипломи та призи отримали 27 талановитих художників. Маленьких переможців визначали у трьох номінаціях: «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми архітектори якісного світу», «Кращий плакат на споживчу тематику», за віковими категоріями: «5-8 років»,«9-12 років», «13-17 років» у кожній із номінацій.

     Серед переможців і представниця Миколаївської області Єськова Катерина 8 років (учениця Христофорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Баштанського району) з роботою «Найкраща городина».

     Організатори конкурсу порадували усіх переможців цінними призами – телевізорами та вручили юним митцям дипломи.

Вручення нагороди Єськовій Катерині головою Державної інспекції з питань захисту прав споживачів Орєховим С.М. та заступником Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Куліковим П. М. 

 

     У Великій виставковій залі ДП «Український дім» було розміщено експозицію робіт учасників виставки-конкурсу дитячого малюнка, яка дає змогу краще зрозуміти дітей, їхній світогляд, відчути їхні уявлення і бажання жити в новому, якісному світі.

 

 

Експозиція робіт учасників загальнодержавного рівня Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі». Робота «Найкраща городина» Єськової К.  у другому ряду по центру

 

     Настрій присутнім упродовж всього свята підіймали творчі танцювальні та вокальні колективи.

 

Танцювальний номер