Конкурси

           Щороку у другій декаді листопада Європейською організацією якості проводиться Європейський тиждень якості.

       Традиційно Європейський тиждень якості включає святкування Всесвітнього дня якості, який відзначається у другий четвер листопада. В Україні в рамках Європейського тижня якості проводитиметься огляд здобутків підприємств різних галузей.
       Одним із найефективніших засобів стимулювання підприємств до підвищення досконалості і конкурентоспроможності є конкурси на здобуття національних і регіональних нагород з якості. Національні нагороди з якості базуються на порівнянні підприємств-претендентів з моделлю ідеальної організації. Такі конкурси дають змогу виявити кращі компанії, які можуть слугувати зразком для наслідування.
 
         Цікавими заходами в рамках Європейсьокого тижня якості є підбиття підсумків загальнодержавного етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції “100 кращих товарів України” та виставки-конкурсу дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі”.

       На загальнодержавному етапі Всеукраїнського конкурсу якості продукції “100 кращих товарів України” та виставки-конкурсу дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” кожний регіон України представляють переможці регіонального етапу конкурсів.

Конкурс 100 кращих товарів України"

Конкурс "Я хочу жити в якісному світі"     

             Конкурс на здобуття Премії Співдружності Незалежних Держав за досягнення у сфері якості продукції і послуг проводиться відповідно до Положення, що затверджено Рішенням Ради голів урядів держав-учасниць СНД від 25 листопада 2005 року. В основі Конкурсу - модель ділової досконалості EFQM, що є дієвим механізмом у розвитку менеджменту підприємства.

Конкурс на здобуття премії СНД