В рамках проекту «Екскурсійні програми для освітян» 23.05.2017 відбулась екскурсія на ковбасний цех ФОП Масловського Ю.В. (ТМ «Мясов град»)

 

 

    23 травня 2017 року в рамках проекту «Екскурсійні програми для освітян» студенти V курсу Миколаївського національного аграрного університету відвідали ковбасний цех фізичної особи-підприємця Масловського Юрія Вячеславовича, продукція якого відома під торговельною маркою «Мясов град».

                                            Інструктаж перед екскурсією

    Ковбасний цех  ФОП Масловського Ю.В. - це сучасне, стабільне та одне із найвідоміших підприємств з виробництва м’ясних та ковбасних виробів не лише в м. Миколаєві, але й за його межами. Головною метою керівництва підприємства є виготовлення якісної та безпечної продукції, яка повністю задовольняє вимоги й очікування споживачів.

     На підприємстві сертифікована інтегрована система управління якістю та безпечністю харчових продуктів, яка відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001 та ДСТУ ISO 22000.

 

                                            Робочий момент екскурсії                     

    На базі сучасних технологій і обладнання від відомих німецьких і австрійських фірм підприємство виробляє майже 100 найменувань ковбасних виробів. Високоякісна продукція виготовляється з охолодженої сировини вітчизняного виробництва з додаванням натуральних спецій, що забезпечує її неповторний смак та вишуканий аромат.

Робочий момент екскурсії

    Технологічний процес виробництва контролюється досвідченими технологами та спеціалістами. Відношення працівників до своєї роботи відображається в гаслі підприємства «На сторожі якості», адже питанню якості і безпечності продукції приділяється особлива увага. Готова продукція підлягає контролю за показниками якості та безпечності і тільки після цього потрапляє в торговельну мережу.

   Більшість ковбасних виробів виробляються в натуральних оболонках,  які гарантують  якість продукції  та  високі смакові властивості. На кожному етапі виробництва здійснюється контроль щодо забезпечення якості сировини та продукції, дотримання параметрів технологічних процесів.

   Триповерхова будівля ковбасного цеху спроектована у відповідності до вимог державних санітарно-гігієнічних норм і правил. На першому поверсі споруди розташовані виробничі, на другому – складські, а на третьому – санітарно-гігієнічні та побутові приміщення, адміністративні кабінети.

    Робочий момент екскурсії

   За випуск якісної продукції, значний внесок в благодійну діяльність, високий професіоналізм та плідну співпрацю ФОП Масловський Юрій В’ячеславович неодноразово нагороджувався Подяками, Грамотами та Дипломами органів державної виконавчої влади.              

    Студенти МНАУ під час екскурсії прийняли участь у дегустації продукції ковбасного цеху та оцінили її органолептичні показники, зовнішній вигляд, зазначили свої зауваження та пропозиції у дегустаційних листах.

Дегустація ковбасних виробів

    ДП «Миколаївстандартметрологія» запрошує до співпраці навчальні заклади Миколаївської області.

   З питань співпраці звертайтесь до відділу представницької, науково-методичної роботи та туристичної діяльності, м. Миколаїв, , просп. Центральний (стара назва просп. Леніна), 11/5 або за телефоном (0512)34-60-27, (095) 28-71-894. Начальник відділу Пустовіт Галина Станіславівна.

 

 

ДП «Миколаївстандартметрологія»