БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА РОМАНЕНКО І.М.

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

 директора

ДП “Миколаївстандартметрологія”

РОМАНЕНКО Ірини Михайлівни

 

Громадянство - громадянка України;

Число, місяць і рік народження - 7 травня  1959 рік;

Місце народження - смт Асканія-Нова, Н-Троїцького р-ну, Херсонської обл. 

Освіта

- Київський технологічний інститут харчової промисловості, 1982 рік;                                                           

-  Міжрегіональна академія управління персоналом, 2008 рік;

Спеціальність за освітою

-  «Технологія бродильних виробництв»;

-  «Менеджмент організацій» 

Загальний стаж роботи  - 34 роки

Характеристика з зазначенням конкретних особливих заслуг директора

Романенко Ірина Михайлівна працює в державному підприємстві «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» з 1983 року, а з січня 2010 - директор  державного підприємства «Миколаївський  науково-виробничий  центр  стандартизації,  метрології  та   сертифікації».                    

Ірина Михайлівна - аудитор з сертифікації систем управління якістю за ДСТУ ISO 9001:2008, ДСТУ ISO 9001:2009, ДСТУ ISO 9001:2015, а також аудитор за ДСТУ 3418-96 (сертифікація послуг тимчасового розміщення (проживання), експерт Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України».         

Ірина Михайлівна, як професіонал високої кваліфікації, є головою Регіональної дегустаційної комісії Миколаївської області, постійно вводиться до складу комісії з атестації виробництв підприємств області та робочих груп облдержадміністрації щодо проведення заходів по захисту прав споживачів.            

Ірина Михайлівна проводить активну роботу щодо пропаганди діяльності державного підприємства «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» в засобах масової інформації, приймає активну участь у тематичних семінарах, які проводяться за ініціативи державного підприємства «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» та інших зацікавлених організацій, періодично розміщує статті в обласних газетах та відомчих журналах, виступає по радіо та на телебаченні.

Ірина Михайлівна, як член Ради Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області, бере активну участь у засіданнях Ради щодо підтримки та розвитку бізнесу Миколаївщини.

Приймає активну участь в удосконаленні національної системи стандартизації, надає пропозиції щодо розроблення національних стандартів та технічних регламентів, є членом Технічних Комітетів стандартизації: ТК 49 «Синтетичні мийні засоби», ТК 67 «Пиво та безалкогольні напої», ТК 86 «Олії, жири та продукти їх переробки», ТК 88 «Розробка та постановка продукції на виробництво», ТК 93 «Системи управління якістю, довкіллям та безпечністю харчових продуктів», ТК 154 «Соки та соковмісні продукти», ТК 169 "Туризм і послуги у сфері туризму" та ТК 171 «Продукція парфумерно-косметичної промисловості».          

На виконання Угоди про творче співробітництво з кафедрою технології зберігання та переробки продукції тваринництва Миколаївського національного аграрного університету приймає участь у роботі державної екзаменаційної комісії з захисту дипломних та випускних магістерських робіт студентів, у сумісній науково-дослідній роботі з фахівцями університету.         

Є співавтором двох видань «Методичних рекомендацій для виконання лабораторних занять та самостійної роботи студентам факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва, спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» з курсу «Стандартизація продукції тваринництва» 2008, 2012 років, а також є рецензентом курсу лекцій «Сертифікація персоналу» Миколаївського національного аграрного університету (2016 рік).

Діяльність Романенко І.М. спрямована на підвищення авторитету державного підприємства «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», забезпечення захисту прав споживачів та підвищенню конкурентоспроможності національних виробників. Романенко І.М. – компетентний і висококваліфікований фахівець, має високий рівень професійної підготовки, вміння переконливо говорити, спілкуватися з іншими людьми. Мислить творчо, нешаблонно, схильна до пошуку оригінальних рішень в досягненні поставленої мети, володіє великим практичним досвідом і знаннями. Упевнена манера триматися в різних (у тому числі несприятливих) ситуаціях, незалежність характеру, гідні та впевнені манери поведінки дозволяють їй вдало вести гнучку та об’єктивну політику менеджера вищого рівня.           

Романенко І.М. – принциповий, грамотний і відповідальний керівник, вимоглива до себе та підлеглих. Постійно підвищує свій професійний рівень, а набутий досвід передає підлеглим по роботі.   

Ірина Михайлівна неодноразово була відзначена нагородами як на загальнодержавному, так і на регіональному рівнях: орден княгині Ольги III ступеня (2010 рік); відомчі відзнаки Держспоживстандарту України: нагрудний знак «Почесний працівник» (2004 р.),  нагрудний знак «За заслуги» (2007 рік); Почесна грамота Миколаївської обласної державної адміністрації (2006, 2011, 2014 роки); Почесна грамота Миколаївського міського голови (2008 рік); Диплом Мінекономрозвитку України II ступеня (2012 рік); Почесна відзнака федерації професійних спілок України «За розвиток соціального партнерства» (2013 рік); Заохочувальна відзнака Мінекономрозвитку України – Подяка (2014 рік); Почесна грамота Кабінету Міністрів України (2015 рік); Почесна грамота Миколаївської обласної ради (2014, 2016 рік).