Актуальні питання фізико-хімічних показників продуктів переробки олійних та зернобобових культур (макухи та шроти)

 

     Україна є одним із світових лідерів вирощування та переробки соняшнику і виробництва соняшникової олії та займає перше місце у світі за її експортом. Продуктами переробки олійних культур при виробництві олій є макуха та шрот. Макухи і шроти отримують після виробництва олії з соняшнику і з інших олійних культур, наприклад льону, ріпаку, суріпиці, кукурудзи, арахісу, бавовнику, а також сої. Після попередньої обробки і пресування насіння (внаслідок чого більшість олії виділяється) отримують макуху, але вміст олії в ній ще досить великий. Для остаточного виділення олії з макухи використовують органічні розчинники,  після обробки і екстракції якими одержують шрот. В подальшому макуху чи шрот можуть піддавати додатковій обробці (тостуванню, гранулюванню або додатковому збагаченню поживними речовинами).

 

 

 

   Насправді макухи і шроти є не просто побічними продуктами переробки, а високобілковими концентрованими кормами, які мають високу харчову та енергетичну цінність, до складу яких входять повноцінні білки, вільні амінокислоти, жири, фосфоліпіди, вітаміни, клітковина, калій, фосфор, інші мінеральні речовини. Це дозволяє складати високопротеїнові і високоенергетичні раціони для ВРХ, птиці, свиней, кролів, риби без використання дорогих компонентів кормів тваринного походження та кормових жирів. Практично всі комбікорми містять в своєму складі різноманітні макухи або шроти, головним чином як джерело протеїнів, якість яких набагато вища, ніж у зерна і злакових культур. Протягом останніх років макухи і шроти окрім використання на внутрішньому ринку України стали перспективним і привабливим продуктом для експорту.

    Вимоги до виробництва, показників якості та безпеки макух і шротів викладені у відповідних нормативних документах, наприклад, в ДСТУ 4593:2006 «Шрот соєвий харчовий. ТУ», ДСТУ 4230-2003 «Шрот соєвий кормовий. ЗТУ», ДСТУ 4638:2006 «Шрот соняшниковий. ТУ», ГОСТ 11048-95 «Жмых рапсовый. ТУ», ГОСТ 80-96 «Жмых подсолнечный. ТУ», ГОСТ 8057-95 «Жмых соевый пищевой. ТУ», тощо.

   До основних фізико-хімічних показників та показників споживчої (кормової) цінності  макух і шротів відносяться вміст вологи, сирого жиру і сирого протеїну.  У зв’язку з тим, що у макухах вміст жиру досить значний, що при тривалому зберіганні може спричиняти його псування і прогіркання, важливим показником якості макух є кислотне число жиру.

   Харчова цінність макухи і шроту в значній мірі залежить від технологічної схеми переробки насіння, від якості його очистки від сторонніх органічних та мінеральних домішок, від якості шеретування (обрушування) - відокремлення оболонок  насіння (лушпиння) від ядра. Лушпиння, що залишається та сторонні домішки мають низьку харчову цінність, гірше перетравлюються, а отже показниками, що  характеризують якість попередньої очистки та обробки насіння, показником кормової цінності макух і шротів є вміст сирої клітковини та золи. При підвищенні вмісту клітковини вміст протеїну знижується і навпаки, при виробництві високопротеїнових шротів вміст клітковини зводять до мінімальних значень.

   Незважаючи на високий вміст протеїну, жиру та інших поживних речовин соєві боби і продукти їх переробки (шрот і макуха) містять ряд шкідливих факторів – наприклад, інгібітор трипсину, уреазу. При проведенні теплової обробки соєвих бобів, макухи і шроту уреаза інактивується (і як наслідок - знижується її шкідливість та зростає засвоєння протеїну). Визначення активності уреази є одним із показників якості соєвих макухи і шроту.

   Для забезпечення якості і безпеки продуктів тваринництва і птахівництва важливе значення має моніторинг комбікормів і продуктів, що використовуються для їх виробництва, в тому числі макух і шротів, на вміст токсичних елементів, пестицидів, мікотоксинів, радіонуклідів та ГМО.

 

   Більшість виробників та експортерів визначають фізико-хімічні показники та показники споживчої цінності макух і шротів експрес-методом за допомогою інфрачервоних аналізаторів типу «Спектран» або «Інфраскан» згідно ДСТУ 7491:2013 «Насіння олійне, макухи та шроти. Визначання вологи, жиру, протеїну та клітковини методом спектроскопії в ближній інфрачервоній зоні», які мають більшу похибку в порівнянні з фізико-хімічними методами визначення цих показників. При використанні аналізаторів такого типу також необхідне проведення їх ретельного градуювання на основі зразків, показники яких визначаються також арбітражними фізико-хімічними методами.

   Випробувальна лабораторія ДП «Миколаївстандартметрологія» створена та функціонує як структурний підрозділ ДП «Миколаївстандартметрологія» і акредитована Національним агентством з акредитації України на компетентність та незалежність у відповідності до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 (Атестат акредитації № 2Н626 від 28.10 2015 р).

    Випробувальна лабораторія ДП «Миколаївстандартметрологія» пропонує Вам визначення показників безпеки та якості в макухах, шротах, готових комбікормах, висівках кормових і харчових, які проводяться згідно методів випробувань, що вказані у відповідних нормативних документах на продукт та входять до сфери акредитації лабораторії, наприклад:

-    вмісту вологи та летких речовин згідно ДСТУ 7621:2014 «Продукти білкові рослинного походження. Макухи та шроти. Метод визначення вмісту вологи та летких речовин»;

-    вмісту сирого протеїну методом К’єльдаля згідно ДСТУ 7169:2010 «Корми, комбікорми, комбікормова сировина. Методи визначання вмісту азоту і сирого протеїну»;

-    вмісту сирого жиру методом екстрагування методом Сокслета згідно ДСТУ 7458:2013 «Продукти білкові рослинного походження. Макухи та шроти. Метод визначення вмісту жиру»;

-    вмісту сирої клітковини згідно ГОСТ 13496.2-91 «Корма, комбикорма, комбикормовое сырье. Метод определения сырой клетчатки»;

-    кислотного числа жиру згідно ГОСТ 13496.18-85 «Комбикорма, комбикормовое сырье. Методы определения кислотного числа жира»;

-    вмісту золи згідно ГОСТ 13979.6-69 «Жмыхи, шроты и горчичный порошок. Метод определения золы»;

-    активності уреази згідно ГОСТ 13979.9-69 «Жмыхи и шроты. Методика выполнения измерений активности уреазы».

 

     Випробувальна лабораторія ДП «Миколаївстандартметрологія» завжди готова до співпраці звиробниками продукції, організаціями та фірмами, які займаються експортом та імпортом продукції.

 

З питань співпраці звертайтесь:

54029, м. Миколаїв, вул. 5-а Слобідська, 2А (район парку Народний Сад)

тел./факс (0512) 57-17-09, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Начальник випробувальної лабораторії –  Григор'єва Наталія Анатоліївна

 

 

Начальник випробувальної лабораторії  Григор'єва Н.А.