Вручення нагород та дипломів переможцям 2015 року Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»

 

 

     27 травня 2016 року в Миколаївській спеціалізованій школі «Академія дитячої творчості» на останньому дзвонику переможці 2015 року регіонального рівня Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» отримали дипломи  та подарунки від організатора конкурсу – Державного підприємства «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» та підприємств-партнерів конкурсу.

    Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” проводиться в Україні під патронатом Президента України з 2003 року з метою популяризації загальнодержавного руху за підвищення якості життя.

     Цей конкурс дитячого малюнка не має аналогів у жодній з країн СНД. Завдяки йому юні споживачі мають змогу передати через художні твори своє бачення нового якісного світу. Конкурс формує громадянську свідомість у дітей, дає уявлення про те, що вони повинні жити в якісному світі. Юні художники намагаються передати дорослим усі очікування, втіливши у малюнки своє бачення якісного життя.

    У Миколаївській області на регіональному рівні організаційно-технічне та інформаційне забезпечення проведення виставки-конкурсу забезпечують Департамент освіти та науки Миколаївської ОДА та Державне підприємство «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

    З кожним роком виставка-конкурс викликає все більший інтерес у юних художників. Для дітей участь у конкурсі - це ідеальна можливість реалізувати власні творчі здібності та таланти. Під час відображення у роботах свого бачення світу якості, де їх оточують екологічно чисті, натуральні, безпечні продукти, товари, де вони мають змогу дихати чистим повітрям, у дітей формується асоціативне уявлення про якість, безпеку, оточуючий світ. І завдання дорослих - не залишити без уваги ці намагання виражати свої думки у малюнках, підтримувати дітей, адже коли вони стануть дорослими, саме їм доведеться  впроваджувати у життя те, що називається світом якості.

    За підсумками 2015 року на регіональному рівні Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячих малюнків «Я хочу жити в якісному світі» прийняло участь 454 творчих роботи дітей з учбових закладів, гуртків, позашкільних творчих організацій Єланецького, Миколаївського, Вознесенського, Снігурівського, Первомайського, Новобузького, Баштанського, Доманівського районів  Миколаївської області та міст Миколаєва, Южноукраїнська, Первомайська.

     Вперше за весь час проведення виставки –конкурсу в цьому році надіслані до участі у регіональному етапі конкурсу у Миколаївській області творчі роботи дітей іншої області, учбового центру «Ерудит», який знаходиться в м. Харків. 

    Під час засідання регіонального конкурсного журі були обрані найкращі 9 малюнків для участі на загальнодержавному рівні виставки-конкурсу і робота «Збудуємо дім яскравим» представниці Миколаївської спеціалізованої  школи «Академія дитячої творчості» Кіфорук Лілії стала переможцем виставки-конкурс у номінації «Ми архітектори якісного світу» ІІ вікова категорія (9 – 12 років).

 

Кіфорук Лілія з дипломом та цінним подарунком

     Кожного року учні «Академії дитячої творчості» одні з найактивніших учасників виставки-конкурсу: в 2015 році від них надійшло для участі у виставці-конкурсі 193 творчих роботи. Серед переможців 2015 року 16 робіт саме учнів цього навчального закладу. Тому ДП «Миколаївстандартметрологія», як організатор регіонального рівня конкурсу та представники підприємств – партнерів виставки-конкурсу ПАТ «Баштанський сирзавод», ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв»,  ТОВ «Агро-Юг-Сервіс», продукцію яких  у своїх малюнках зобразили діти, саме їх особисто нагороджує на останньому дзвонику.

 

 

 

 

 Останній дзвоник в МСШ «Академія дитячої творчості»

 

 

Директор ДП «Миколаївстандартметрологія» Романенко І.М. вручає диплом директору МСШ «Академія дитячої творчості» Матвєєвій Г.Д.

 

 

 Директор ДП «Миколаївстандартметрологія» Романенко І.М. вручає диплом керівнику методоб’єднання  вчителів вчителів малюнку та живопису МСШ «Академія дитячої творчості» Єрьоміній К.І.

 

 

 Головний інженер ПАТ «Баштанський сирзавод» Гадіон М.П. вручає подарунки учасникам регіонального рівня Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі»

 

  

 

 Керівний відділу борошна та макаронних виробів ТОВ «Агро-Юг-Сервіс» Кузнєцова Н.В. вручає подарунки учасникам регіонального рівня Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі»

 

Вручення подарунків від ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв» учасникам регіонального рівня Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі»

 

Переможець регіонального рівня Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» Тамбовцева Ганна з подарунком від ДП «Миколаївстандартметрологія»

 

 

8212 Переможець регіонального рівня Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» Шевченко Елеонора з подарунком від ДП «Миколаївстандартметрологія»

 

 

 

 

 

 

8215 Учасниця регіонального рівня Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» Кузьміна Катерина  з подарунком від ДП «Миколаївстандартметрологія»

 

 

 

     Департаментом освіти та науки ОДА та Державним підприємством «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» вже розпочато регіональний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»  у 2016 році.

       До участі у виставці-конкурсі „Я хочу жити в якісному світі” приймаються роботи разом із супровідними листами дітей від 5 до 17 років. Конкурсні роботи учасників мають бути виконані за номінаціями: “Я пізнаю якісну продукцію”; “Ми – архітектори якісного світу”; “Кращий плакат на споживчу тематику”.

       Роботи можна надавати нарочним або поштою за адресою: 54029, м. Миколаїв, просп. Леніна, 11 (зупинка Водопровідна), ДП «Миколаївстандартметрологія».

   Детальну інформацію про Всеукраїнську виставку-конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” можна отримати за тел. (0512) 34-40-36, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , на офіційному веб-сайті ДП «Миколаївстандартметрологія» http://ncsms.com.ua.

      Запрошуємо до участі у виставці-конкурсі учнів професійно-технічних, загальноосвітніх та позашкільних закладів

 

 

ФОТОЗВІТ нагородження переможців 2015 року Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»


 

ДП «Миколаївстандартметрологія»