Відбулася екскурсія на ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв» для студентів Миколаївського національного аграрного університету

 

 

 

       Згідно з проектом «Екскурсійні програми для освітян» фахівцями ДП «Миколаївстандартметрологія» 12 квітня 2018 року була організована та проведена екскурсія для студентів Миколаївського національного аграрного університету, вищого навчального закладу IV рівня акредитації, на ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв» - одного з лідерів у виробництві молочної продукції у Миколаївській області.

Початок екскурсії на ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв»

     В екскурсії взяли участь студенти 1 та 5 курсів освітньої спеціалізації № 181 «Харчові технології». Метою проведеного заходу було ознайомлення учасників з виробництвом та технологічними процесами одного з найкращих підприємств південного регіону, неодноразового переможця регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України».

Студенти Миколаївського національного аграрного університету  на екскурсії на ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв»

    Екскурсію проводила Скрипчук Вікторія Вікторівна, провідний інженер відділу інновацій, яка ознайомила присутніх з історією заснування підприємства, торгівельними марками, під якими випускається продукція та їх відмінностями.

Виступ перед студентами провідного інженера Скрипчук В.В.

     Вікторія Вікторівна поділилася власним досвідом роботи, а також розповіла майбутнім фахівцям про можливості нових сучасних технологій та обладнання, яке застосовується на виробництві та відповідає світовим стандартам харчової промисловості, про те, як високоякісна сировина, професіоналізм та досвід майстрів даного виробництва забезпечують високу якість продукції підприємства.

Виступ перед студентами провідного інженера Скрипчук В.В.

      Під час заходу студенти мали змогу практично познайомитись із технологією переробки молока і виготовленням молочної продукції. Вони поглибили свої знання та на практиці побачили, як виготовляються молочні продукти, в яких умовах працюють люди на підприємстві високої культури виробництва.

Інструктаж для студентів Миколаївського національного аграрного університету  на екскурсії на ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв»

     Скрипчук В.В. підкреслила, що продукція ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв» натуральна, збагачена вітамінами і мікроелементами, не містить консервантів і тому надзвичайно корисна, що дотримуючись гігієнічних вимог (багаторазове миття ємкостей, дезінфекція обладнання, очищення  повітря, суворий контроль за станом здоров’я працівників) можна забезпечити безпечність молочної продукції.

 

Екскурсія по підприємству ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв»

 

Приймання молока на ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв»

  

    Екскурсія була цікава, пізнавальна та  дала можливість студентам отримати певні профорієнтаційні знання у сфері харчової промисловості, які дозволять їм  у майбутньому використати їх під час своєї роботи.

 

 

 

Учасники екскурсії

ДП «Миколаївстандартметрологія»